(0432) 65-69-71
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Апаратна нарада 16.03.2020

Опубліковано 16 березня 2020 року, 17:20

16 березня 2020 року в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Вінницькій області пройшла апаратна нарада під головуванням Сергія Бакути.  Насамперед очільник казначейського  відомства виконав почесну місію – вручив заступнику начальника відділу – заступнику головного бухгалтера відділу фінансової роботи  Вікторії Гончарук Подяку Державної казначейської служби України за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток служби.

У вступному слові Сергій Бакута наголосив на необхідності проведення низки організаційних та санітарно-гігієнічних заходів з метою запобігання розповсюдження коронавірусу COVID – 19. Відповідний наказ було затверджено Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз. Серед основних – обмеження доступу відвідувачів до службових приміщень;  робота з  розпорядниками коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство»; проведення роз’яснювальної роботи з працівниками самостійних структурних підрозділів щодо необхідності дбати про особисту безпеку і здоров`я, можливості надання оплачуваних відпусток поза графіком, а також відпусток без збереження заробітної плати працівникам, які мають дітей до 14 років.  Cергій Бакута підкреслив: «Не треба паніки, треба вжити усіх можливих заходів задля збереження здоров`я працівників та членів їхніх сімей. Особливо подбайте про своїх батьків та людей старшого віку, які знаходять у зоні найбільшого ризику. Надзвичайна увага дітям, адже карантин – не канікули, і діти мають знаходиться вдома».

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення  корупції Олена Наумчак доповіла присутнім про антикорупційну роботу та хід деклараційної кампанії у Головному управлінні  та його територіальних органах. Вона підкреслила, що превентивний підхід залишається пріоритетним напрямом, відтак методична та роз’яснювальна робота є основною. Протягом  2019 року було проведено 306 навчань, семінарів, тренінгів з метою підвищення рівня знань у сфері запобігання корупції на базі Головного управління, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області,  у самостійних структурних підрозділах. Відповідно до плану-графіку навчань ознайомились з 13 темами, крім того 480 казначеї області пройшли он-лайн курс « Конфлікт інтересів: треба знати. Від теорії до практики», а керівний склад управлінь курс «Антикорупційні програми влади» на платформі Prometheus.

З початку року стартував процес оцінки корупційних ризиків та підготовка антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2020-2021 роки. Співробітники Головного та територіальних управлінь Державної казначейської служби України у Вінницькій області були повідомлені про можливість надання письмових пропозицій про ідентифіковані корупційні ризики. Усі вони були  систематизовані,  і надіслано ДКСУ таблицю оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення на 16 сторінках.

 З метою залучення до процесу обговорення проєкту антикорупційної програми представників громадськості, клієнтів органів Казначейства всіх рівнів, було забезпечено інформування про проведення анонімного опитування та надання пропозицій про ідентифіковані корупційні ризики, встановлено скриньку для анонімних анкет. Клієнтами казначейства у Вінницькій області було заповнено 197 анкет. Роботу казначеїв області оцінили високо, висловлювали подяку за компетентність, професіоналізм і  відзначали, що проявів корупції не було, серед пропозицій щодо покращення роботи називали підвищення рівня заробітної плати працівникам казначейства.

   Активно долучились до участі у анкетуванні і працівники казначейства, які заповнювали іншу форму анонімної  анкети щодо оцінки заходів, спрямованих на запобігання корупції. Всього було надано 384 анкети, в тому числі 54 – працівниками Головного управління.

Головним завданням на даному етапі, наголосила доповідач, є успішне проведення деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня і завершиться 1 квітня. Статистика по районам наступна – із  398 суб’єктів декларування 100 вже подали декларації, 183 заповнили чернетки. Серед районів, де робота рухається «на відмінно» - Мурованокуриловецький, де  усі держслужбовці подали декларації; системна робота проводиться в таких районах, як Барський, Іллінецький, Калинівський, Крижопільський, Піщанський, Погребищенський, Томашпільський, Тиврівський та м. Вінниця. Із 118 суб’єктів декларування Головного управління 23 подали  декларацію за 2019 рік, 62 створили чернетку.

Очільник казначейського відомства Вінниччини Сергій Бакута дав доручення керівникам самостійних структурних підрозділів провести  роз’яснювальну роботу щодо необхідності активізації процесу декларування і 20 березня відзвітувати про хід деклараційної кампанії, адже в останній тиждень, як свідчить практика попередніх років, система не витримує навантаження, і існує ризик не подати е-декларацію у визначений законодавцем термін.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux