(0432) 65-69-71
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Колегія ГУ ДКСУ у Вінницькій області 11.03.2021

Опубліковано 12 березня 2021 року, 13:49

11 березня 2021 року у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Вінницькій області відбулось засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області за підсумками роботи у 2020 році. Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять померлих колег Олени Чернової, Олени Коломайко, Григорія Рабоша та Ольги Щерблюк.

За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері казначейського обслуговування, за підсумками роботи у 2020 році Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради було вручено начальникам територіальних управлінь ДКСУ у Вінницькому районі Людмилі Білоконь, у Томашпільському районі Олені Бородатій,  у Чернівецькому районі Ярославу Говдику, працівникам Головного управління – Валентині Івацко, Ірині Колодій, Інні Коротенковій, Роману Плахотнюку, Ірині Поліщук, Маргариті Радецькій, Наталії Стрелецькій, Наталії Хитрій, Максиму Шнайдеру.

   Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Сергій Бакута подякував усім працівникам територіальних управлінь та самостійних структурних підрозділів Головного управління за злагоджену і професійну роботу в умовах адміністративно-територіальної реформи. Так, за його словами, на Вінниччині обслуговувалась найбільша кількість бюджетів в Україні – 648. В результаті  реорганізації у Вінницькій області створено 6 районів та 63 територіальних громади. Наразі триває ліквідація суб’єктів господарювання, передача майна, комплектація кадрів на місцях. Сергій Бакута наголосив на тому, що казначеї  мають працювати  з особливою відповідальністю та увагою як на стадії відкриття рахунків, так і на стадії подальшого обслуговування новостворених територіальних громад та інших розпорядників та одержувачів коштів. Крім того, необхідно  посилити контроль за своєчасністю здачі звітів та ліквідаційних балансів установ,що ліквідуються в процесі децентралізації. 

Про підсумки роботи Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області за 2020 рік та стан дотримання бюджетного законодавства при здійсненні казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів присутнім доповів заступник начальника Головного управління  Вячеслав Базалицький.  Він наголосив, що протягом минулого року до державного бюджету Вінницької області  (без  урахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень бюджетних установ) надійшло 13 560 543,8 тис. грн., що на 2 496 085,2 тис. грн. або на 22,6 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Основним джерелом наповнення державного бюджету Вінницької області є податок на додану вартість (54,8 % в структурі надходжень). За 2020 рік надходження податку на додану вартість складають 7 434 429,1 тис. грн., що на 36,2 відсотка вище аналогічного показника 2019 року. Таке суттєве зростання відбулося за рахунок збільшення надходжень податку на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів на 1 899 882,8 тис. грн. або на 67,0 відсотків, яке в свою чергу спричинено утворенням Подільської митниці Держмитслужби, до якої ввійшли Вінницька та Хмельницька митниці ДФС.

Разом з тим, протягом 2020 року розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів державного бюджету було відкрито асигнувань на загальну суму 17 536 510,1 тис. грн. Із проведених видатків найвищий відсоток фінансування припадає на оборону – 24,98% (4 343 089,7 тис. грн); соціальний захист – 23,68% (4 117 843,4 тис. грн.); правоохоронні органи – 16,56% (2 878 859,1 тис. грн) та автомобільне і дорожне господарство – 14,80% (2 572 611,2 тис. грн).  

Завідувач самостійного сектору внутрішнього аудиту Максим Шнайдер проінформував членів колегії про результати внутрішніх аудитів, проведених у територіальних органах Державної казначейської служби України Вінницької області протягом 2020 року. Так, відповідно до операційного плану було проведено 6 аудитів діяльності управлінь Казначейства у Томашпільському, Іллінецькому, Калинівському, Мурованокуриловецькому, Теплицькому районах та аудит ефективності в частині дотримання вимог актів законодавства під час обліку та виконання рішень суду за бюджетною програмою 3504040 «Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою» юридичним управлінням Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.

Питання віднесення існуючих будівель та споруд подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційних укриттів порушив у своєму виступі Валерій Слободянюк, начальник  адміністративно – господарського відділу.  За його словами, станом на 11.03.2021 року на обліку територіальних підрозділів казначейства знаходиться 7 протирадіаційних укриттів цивільного захисту. Керівникам територіальних управлінь рекомендовано знайти відповідні приміщення, які можна  використати як укриття для захисту працівників на випадок надзвичайних ситуацій та укласти із власниками цих приміщень відповідні угоди. Також Валерій Слободянюк розповів про особливості проведення спрощених закупівель у 2020 році.

У заключному слові начальник ГУ ДКСУ Сергій Бакута підкреслив, що цьогоріч на казначеїв чекає чимало викликів: адміністративно-територіальні зміни, децентралізація видатків, реорганізація структури самої казначейської служби. Тож, необхідно застосувати усі свої знання та вміння, щоб служба працювала, як годинник. При цьому запевнив, що ті, хто вміє і хоче працювати, без роботи не залишаться.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux