(0432) 65-69-71
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Про проведення лекції фахівцями Управління Державної казначейської служби України у м. Вінниці студентам Вінницького торговельно – економічного коледжу Київського Національного торговельно - економічного університету

Опубліковано 05 березня 2020 року, 11:05

03 березня 2020 року фахівцями Управління Державної казначейської служби України у м. Вінниці Вінницької області, в рамках проведення тижня циклової комісії «Фінансово-економічних та облікових дисциплін», проведено лекції з студентами Вінницького торговельно – економічного коледжу Київського Національного торговельно - економічного університету на теми: «Реформи бухгалтерського обліку в державному секторі» та «Формування мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів».

Заступник начальника управління Державної казначейської служби України у м. Вінниці Вінницької області Тетяна Кононко розповіла про основні передумови реформування системи бухгалтерського обліку та звітності в державному секторі, мету і напрями реформи та шляхи її реалізації.  Начальник відділу видатків місцевих бюджетів Наталія Новаковська ознайомила присутніх з особливостями формування єдиної бази даних мережі розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету та місцевих бюджетів.

Фото додається.